Hüppa põhisisu juurde
post-template-default single single-post postid-46619 single-format-standard wp-custom-logo mega-menu-menu-1 post-eesti-lastekirjanduse-keskus-avatud-alates-3-05 loggedout

Tallinn Music Week 30. märtsil lastekirjanduse keskuses

kulka-nominendid-elk-201627. märtsist 2. aprillini toimub Tallinnas linnafestival Tallinn Music Week (TMW). Käesoleva laste ja noorte kultuuriaasta raames leiab TMW kavast esmakordselt spetsiaalse laste- ja noorteprogrammi, mille korraldamisel noored ise aktiivselt kaasa löövad.

30. märtsil toimuvad Eesti Lastekirjanduse Keskuses koolilastele suunatud töötoad, kus muuhulgas õpitakse lihtsate vahendite ja võtete abil looma laule, elektroonilisi muusikapalu ning interaktiivset heliinstallatsiooni, tutvutakse erinevate rahvuspillidega ja kergitatakse katet rütmimaailma ning DJ- ja raadiotöö saladustelt.

Loovaid ja lõbusaid töötubasid juhendavad laulja Lenna Kuurmaa koos kitarrist Robert Vaiglaga, trummar Reigo Ahven, elektronmuusik Taavi Tulev, Ukraina-Eesti bändi Svjata Vatra esiliini-mees Ruslan Trochynskyi ja noor laulja-laululooja Lepatriinu, samuti endine Raadio 2 juht ja DJ Heidy Purga. Kõikidel töötubades osalejatel on võimalus osa saada ka töötubadele järgnevast Lepatriinu kontserdist.

TMW lasteprogrammi töötubades osalemine on tasuta ning toimub eelregistreerumise alusel.
Lasteprogrammi töötubade kirjeldused ja ajakava: https://tmw.ee/et/festival/lasteprogramm/
Töötubadesse registeerumine https://tmw-youth.typeform.com/to/VAp9T9

TMW laste- ja noorteprogrammi eesmärgiks on pakkuda võimalust festivalist osa saada kõigil eagruppidel, tuvustada lastele erinevaid muusikategemise võimalusi, julgustada lapsi ja noori oma ideid ja oskusi jagama, kaasata erineva sotsiaalse- ning kultuurilise ja rahvusliku kuuluvuse ja taustaga noori, kes soovivad ühiskondlikus elus kaasa rääkida ja tegutseda, pakkudes neile praktilisi korralduskogemusi, anda noortele hääl ning neid kõnetavatele teemadele selge fookus.

TMW noorteprogramm saab teoks TMW korraldustiimi ning TLÜ Õpilasakadeemia õpilaste koostöös.

Lisainfo:
Ingrid Kohtla
Tallinn Music Weeki kommunikatsioonijuht
+372 5309 1293
ingrid@tmw.ee