Hüppa põhisisu juurde

Linnalaager „8 ühe hoobiga“

Lastelaager “Kaheksa ühe hoobiga” kutsub 1.–3. klassi lapsi põnevasse linnalaagrisse Tallinna vanalinna muuseumites. Koolivaheaja nelja päeva jooksul saab osaleda kaheksa muuseumi toredates tegevustes. Tänu huvitavale ja mängulisele programmile on iga laagripäev eri näo ja teoga.

Kõik aasta jooksul toimuvad laagrid on samuti isemoodi sisuga ning lapsel on uut avastamist nii sügisel, kevadel kui suvel.

Laagrid toimuvad:
20.–23. aprill 2021
15.–18. juuni 2021

Hind:
85€ (ühe pere lastele 80€/laps)
(sh 4 päeva tegevusi, materjalid, soe lõunasöök, käibemaks)

Vanusegrupp:
1., 2. ja 3. klassi õpilased.

 

Registreeri laps laagrisse: SIIN!

Muusemide ühise laagriprojekti osalevad:

Praktiline info:

Üks laagripäev kestab 6 tundi, kogunemine igal hommikul ajavahemikus 9:50–10:00 laagri plaanis ette nähtud muuseumis. Laagri ajakava saavad registreerunud ja laagri eest tasunud osalejad e-kirjaga mõned päevad enne laagri toimumist.

Laager lõpeb kell 16:00. Eeldame, et vanemad tulevad lastele järele õigeaegselt või on lastel kodutee selge.

Lapsed jaotatakse klasside kaupa rühmadesse, kuid vajadusel arvestame individuaalsete soovidega (proovime õed-vennad ja sõbrad ühte rühma paigutada). Iga laagripäeva jooksul veedetakse aega kahes muuseumis. Lõunale ning teistesse muuseumidesse saadavad lapsi muuseumitöötajad.

Lõunasöök: igal päeval saavad lapsed lõunatunnil (kl 12.30–13.30) sooja söögi. Lõunale minnakse ühiselt koos muuseumitöötajatega. Kui teie lapsel on mõne toiduaine vastunäidustus, palume sellest registreerimisel märku anda.

Laagri eest tasumine toimub arve alusel, mis saadetakse registreeringu järgselt paari nädala jooksul. Ühte gruppi mahub kuni 15 last.

Tegevused:

Igas muuseumis õpime midagi uut läbi liikumis-, otsimis- ja mõistatusmängude või meisterdamise. Põnevat tegutsemist jagub igale maitsele!

Lisainfo:

Angela Paulus
Niguliste muuseum
6314330
angela.paulus@ekm.ee