Hüppa põhisisu juurde

Kertu Sillaste raamat valiti 100 parima Saksa laste- ja noorteraamatu hulka

2. detsembril 2018 valiti 59. Müncheni Bücherschaul välja möödunud aasta 100 parimat laste- ja noorteraamatut. Valituks osutus ka Kertu Sillaste pildiraamat “Igaüks teeb isemoodi kunsti”, mis ilmus Saksamaal 2017. aastal (tõlkis Carsten Wilms, kirjastas Kullerkupp Kinderbuch Verlag). Žüriisse kuulusid Roswitha Budeus-Budde, Hilde Elisabeth Menzel ja Ulrike Schultheis.

Kirjastaja Bettina Wilmsi sõnul rõõmustab iga kunstiõpetaja Kertu Sillaste raamatu üle, mis sobib imeliselt nii algklassi- kui kunstitundidesse: “Tegemist on jutustava aimeraamatuga, mis on rõõmsavärviliselt illustreeritud ja ärgitab lastes loovust. On uhke tunne, et Kertu on valitud selliste autorite sekka nagu Lauris Gundars ja Piotr Socha. See tunnustus on meie kirjastuse ja lastekirjanduse keskuse eduka koostöö vili.”

Münchner Bücherschau on Münchenis toimuv raamatunäitus, mida korraldatakse alates 1959. aastast. Näitusel esitleb oma raamatuid üle 300 saksakeelse kirjastuse. Üritust külastab igal aastal ligi 160 000 inimest.

Vaata ka:
Münchner Bücherschau
Kullerkupp Kinderbuch Verlag