Hüppa põhisisu juurde

Kristiina Kassi raamatu „Õpetaja Kusti kummitab” esitlus 21. septembril

Reedel, 21. septembril 2012 kell 13 esitleb kirjastus Tänapäev Eesti Lastekirjanduse Keskuses Kristiina Kassi raamatut  „Õpetaja Kusti kummitab”. Esitlusel osalevad Kristiina Kass ja illustraator Heiki Ernits.

„Nali naljaks, aga see läheb juba veidi liiale,” ütles direktor õpetaja Kustile. „Kui sa ainult natukene läbi paistsid, siis sain ma sellest veel kuidagi aru. Aga nüüd, kus sind üldse enam näha pole, ei saa ma sind enam õpetama lasta. Inimesed ehmatavad ju, kui näevad koridori peal raamatuid või portfelli ringi hõljumas. Kord läheb käest ära, lapsed satuvad liiga elevusse.”

Kristiina Kassi põnevas ja lõbusas jutukogus seiklevad peale kummitava õpetaja ka mustkunstnik, hambahaldjas, hiiglased, nõiad, päkapikud, printsid ja metsakollid. Ja muidugi ka mõned üsna tavalised lapsed ning natuke ebatavalised kassid ja koerad.

Kristiina Kass (snd 1970) on varem avaldanud raamatud „Kasper ja viis tarka kassi“, „Käru-Kaarel“, „Petra lood“, „Samueli võlupadi“, „Peeter ja mina“ ning „Nõianeiu Nöbinina“.

Raamat on rohkelt illustreeritud ja pildid on joonistanud Heiki Ernits.